17 Mayıs 2017
Kategori:
Seo
Seocu
Yorumlar: 1

Google Panda Uyumlu Makale

Google Panda Uyumlu Makale

Google Panda Uyumlu Makale yazımı çok daha etkili bir seçenektir. Yeni nesil sitelere uygunluk açısından önemli olan Google Panda ile site içi ve site dışı birçok SEO çalışmasında değişiklik bulunmaktadır. Bilindiği gibi SEO çalışmalarında makale yazımı oldukça önemlidir. Sitelerde bulunan içeriklerin belli hususları barındırması ve belli noktalara da tam anlamıyla uygunluk göstermesi gerekmektedir. Aksi halde yapılacak işleyişlerde sıkıntı olacağı gibi sitenin kalite anlamında yükselmesi de söz konusu olmamaktadır. Google panda ile çok daha özgün ve kaliteli içeriklerin üretilmesi mümkün hale gelmektedir. Böylelikle benzer ya da kopya içerik sorunlarının da ortadan kaldırılması sağladığın gibi ziyaretçiler içinde faydalı makaleler tedarik edilmektedir. Uzman kişiler tarafından yazılmakta olan içerikler sayesinde sitenin sahip olduğu trafik yoğunluğu da önemli oranda artmaktadır. Bu durum arama motorları sıralamasında da etkili olmaktadır. Başta Google olmak üzere sitenin sahip olduğu sıralamada daha üst sıralara çıkma ihtimalinde içerik önemli bir etkiye sahiptir.

Bununla birlikte etiketleme ve anahtar kelime işlemleri de içerik ile bağlantılı olarak yapılmaktadır. Çok daha kısa süre içinde yapılan anahtar kelimelerin makale içinde geçmesi şarttır. Aksi halde etiket olarak sunulan kelimelerin makale içinde olmaması durumu spam riskini ortaya çıkarabilmektedir. Bununla birlikte düzgün kodlanmış tasarımlar sayesinde de sitenin görünümünde değişkenlikler olmaktadır. Kullanıcılar için oluşturulmuş sitenin albenisi çok daha fazla olmaktadır. Yapılacak basit işlemlerden dolayı riske girilmesi de azalmaktadır. Google panda uyumlu makale yazımı ile birlikte birçok unsurda değişkenlik göstermektedir. Yapılacak işlemlerin hız konusunda titiz olmasının dışında siteye katkısı da önemli bir oranda artmaktadır.

Google panda ile yapılması gerekli bir diğer önemli husus ise reklam oluşturulması mümkün olan içeriklerdir. Bu tarz içeriklerin kalıcı ya da geçici bağlantılara sahip olması önemli değildir. Bunların sitede barındırılması riskli olmaktadır. Bundan dolayı tanıtım yazıları üzerinden bu işlemlerin yapılması çok daha mantıklı olmaktadır. Yapılması istenen tanıtım makaleleri aynı zamanda faydalı da olmaktadır. Google panda uyumlu makale yazımı sosyal medya ağlarının etkili kullanılması sayesinde de etkili olmaktadır. Çok daha kısa süre içinde makalelerin sahip oldukları etki yükseltilebilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan İndex Silme başlıklı makalemizde index silme yayında hakkında bilgiler verilmektedir.

One response on “Google Panda Uyumlu Makale

  1. […] önceki yazımız olan Google Panda Uyumlu Makale başlıklı makalemizde google panda uyumlu makale hakkında bilgiler […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir