17 Şubat 2017
Kategori:
Seo
Seocu
Yorumlar: 1

Güncel Konularda Hızlı Seo Çalışması

Güncel Konularda Hızlı Seo Çalışması

Güncel Konularda Hızlı Seo Çalışması denilince belirli bir zorluğu olsa da hit açısından etkili olduğu ilk akla gelen sonuçlar olmaktadır. Bu tarz çalışmalarda kısa süreli bir hit getirisi oluşabilir. Özel ve zor çalışmalar sonucunda elde edilen bu sonuçlar için güncel konuların sürekli takip edilmesi gereklidir. Web sitelerine uygun içeriklerin eklenmesi çok önemlidir. Hem hit getirmesi, hem de SEO başarısı sağlaması açısından bu çalışmalara çok fazla önem verilmesi gereklidir. Web sitelerinizde yapılacak bu çalışmalarla sitenizi ziyaretçi olarak gelen kullanıcılarında ilgisini çekebilecek ve sitenizde kalma süresini de uzatmış olabileceksiniz. Bu şekilde yakaladığınız yoğun yorum trafiği çok etkili kullanımlar oluşturacaktır. Özellikle haber sitelerinde bu şekilde bir taktik takip ederek kısa sürede hedeflediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Haber sitelerinde güncel konu başlıkları içerisinde ekleyeceğiniz içeriklerde özgün makaleler kullanmalısınız. Bu şekilde Güncel konularda hızlı seo çalışması yakalayarak daha hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz. Hazırlayacağınız makalenin çok uzun olmasında ziyade işe yarar olması hit puanınızı yükseltebilir. Mesela bir sonraki gün başlayacak sınav başvuruları ile ilgili paylaşımları bir gün önceden paylaşarak yapılan aramaların merkezi haline gelebilirsiniz. Özellikle sosyal medya üzerinden tanıtımlar ve duyurular yaparak hazırladığınız içerikleri daha geniş kesimlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu tür içerikler eklerken bazı siteleri paravan olarak kullanabilir. Ve bu sitelere link vererek te SEO çalışmalarınıza ivme kazandırabilirsiniz.

Bu alanda Güncel konularda hızlı seo çalışması yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan ilki makalelerde link satın aşma işlemleri yapmamak olacaktır. Sonrasında ise hazırladığınız içeriklerin web sitenizin son konuları arasında yer alması ve Google botları girdiğinde anında fark edilmesi gereklidir. Bu çalışmaların hit alınacak haber için bir gün önceden yapılması gereklidir. Bu adımları uygulayarak ilk üç sıra içerisinde yer almanız mümkün olacaktır. Google arama motorlarında en çok aranması muhtemel haberleri araştırarak bu tarz içerikler oluşturmak web sitenizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek bir çalışma olacaktır. Bu şekilde hedeflediğiniz yüksek SEO başarılarını yakalamak çok daha kolay olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Oyun Siteleri Ve Seo Yöntemleri başlıklı makalemizde oyun siteleri ve seo yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

One response on “Güncel Konularda Hızlı Seo Çalışması

  1. […] önceki yazımız olan Güncel Konularda Hızlı Seo Çalışması başlıklı makalemizde güncel konularda hızlı seo çalışması hakkında bilgiler […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir