26 Nisan 2017
Kategori:
Seo
Seocu
Yorumlar: 1

Html Tidy Eklentisi

Html Tidy Eklentisi

Html Tidy Eklentisi gezindiğiniz sayfaların html hatalarını gösteren çok önemli bir eklentidir. Bu eklentinin güvenilirliği çeşitli kodlar tarafından destekleniyor olması ile sağlanmaktadır. Bu eklenti belgelerinizi kendiliğinden temizleyebilir ve geliştiriciler, özelliklerini daha güçlü araçlara kolayca entegre edebilir. Html tidy windows programları ve çeşitli programlara uygun bir konsol uygulamasıdır. İşaretleme hatalarını düzelterek ve eski kodları modern standartlara yükselterek html belgelerini düzeltmesini sağlamaktadır. Tidy eklentisi uyumsuz bitiş eklentilerini düzeltir, eksik bitiş etiketlerini dönüştürmede kullanılabilir. Avantaj sağlayan bu uygulama sizlere kaliteli hizmet vererek tarayıcınızın sağlığına önemli derecede katkıda bulunmaktadır. Yanlış yerde etiketlemeleri uyararak nerede etiket gerekmekte ise o etiketi size sağlamaktadır.

Site sahiplerinin birçoğu bu eklentiyi kullanarak memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Html tidy eklentisi sayesinde eksiksiz ve hatasız uzantılar oluşturabilirsiniz. İnternet çağının vazgeçilmezi haline gelen bu eklentiler ile web sayfalarınızı temizleyin. Güvenilirliğinden şüphe etmeden kullanabilir ve istediğiniz her türlü kaynaktan araştırma imkanı sunmaktadır. Her geçen yıl yeni bir sürümü ile karşımıza çıkan bu eklenti güvenilirliğini bir kez daha kanıtlamış bulunmaktadır. Her dönemin sürümünü sağlamlaştırmak için çeşitli geliştiriciler ile gayretle çalışmaktadırlar. Sizlere hizmet veren bu eklenti ile web sayfalarından daha rahat bir çalışma hayatınız olacaktır. Pek çok işletim sistemi önceden kurulmuş tidy komutlarla birlikte gönderilmektedir. Sizlerinde bu eklentileri kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Sistemlerinizin ve web tarayıcılarınızın daha sağlıklı ve daha iyi çalışabilmesi için bu eklentilere ihtiyacınız bulunmaktadır. html, html tdy eklentisi, tidysizleri yarı yolda bırakmadan sistemlerinizin her zaman düzenli çalışmasını sağlamaktadır. Buda sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacaktır. Bu eklentileri web sitelerinize dahil ettiğiniz anda bütün hataları bulur ve sizlere her konuda yardımcı olabilir. Bu eklentiler site sahiplerinin çok işine yaramakla beraber kod yazmak isteyen her kişiye yardımcı olmaktadır. Bu sayede kodlarınızdaki hataları düzelterek nerede hata yaptığınızı görmenizde yardımcı olacaktır. Tidy’nin her zaman yararlanabileceğiniz bir kaynağı bulunmaktadır. Sizlerde bu konuda bilgi sahibi olmak için çeşitli kaynaklardan yararlanabilir ve istediğiniz her an tidy eklentilerine ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz böylece web tarayıcılarınızda hatasız kodlama yapabilme şansı yakalayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Html Validator Tidy başlıklı makalemizde html validator tidy hakkında bilgiler verilmektedir.

One response on “Html Tidy Eklentisi

  1. […] önceki yazımız olan Html Tidy Eklentisi başlıklı makalemizde html tidy eklentisi hakkında bilgiler […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir