21 Aralık 2016
Kategori:
Seo
Yorumlar: 1

Seo Analiz Uygulaması

Seo Analiz Uygulaması

Seo Analiz Uygulaması etkin bir SEO çalışması için detaylı bir SEO analiz çalışmasına ihtiyaç duyulur. Bu alanda SEO uzmanları bu analizleri yapmazsa çalışmalarında aksaklıklar ve hatalarla karşılaşabilirler. Bu alanda mobil alanlara taşınan SEO analiz uygulaması uzmanların işlerini oldukça fazla kolaylaştıracaktır. Uygulama yapı olarak kullanımı oldukça basittir. Sade web sitesinin adresini vererek tüm analiz sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz. Kendi içerisinde belirli kriterlere uyumluluk sürecini tamamladıktan sonra program, doğrudan analiz ekranına yönlendirme yapıyor. Farklı etkenler başlıkları altında sitenin analizi yapılmakta ve SEO puanı olarak yüz üzerinden değerlendirmelerle sonuçlara ulaşılmaktadır. Önünüze çıkan ekran üzerinde sitenizin eksikliklerini ve yapılan yanlışlarını da kırmızı ile işaretlendiğiniz görebilirsiniz.

Artık pek çok alanda mobil uyumlu çalışmalar zorunlu hale geldi. Artan mobil kullanımı ve gelişen online imkanlar sayesinde masa üstü platformlardan çok bu alanlarda kullanıcı ziyaretleri söz konusu oluyor. Bu nedenle web sitelerinin mobil uyumlarını tam olarak yapmaları çok önemlidir. Milyonlarca rakibinizin yer aldığı bir alanda mobil uyumları ve entegrasyonları ile öne geçebilirsiniz. Bu alanda SEO analiz uygulaması SEO çalışmalarınızı da pozitif olarak etkileyecektir. Uygulamada dil fark edilmiyor ve bu şekilde en doğru sonuçlara ulaşmanız sağlanabiliyor. Uygulama 1.7 MB olmaktadır. Mobil uyumları yapılması SEO çalışmalarının en stratejik noktaları arasında yer alıyor. Sitenizin ziyaretçi trafiğini artırma alanında bu tarz uyumlar önemli artılar kazanmanızı sağlayacaktır.

Mobil alanda hız çok önemlidir. Sitenizin hızlı bir şekilde açılması ve kullanıcının kolay bir şekilde kullanabilmesi de bu alanda rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayacak özellikler arasındadır. Etkin SEO stratejileri oluşturmak için mutlaka analiz çalışmalarının yapılması gereklidir. Sitenin anlık durumu çok iyi bir şekilde analiz edilirse, sonrasında yapılacak olan çalışmalar çok daha başarılı olacaktır. İyi bir temel, her zaman sağlam bir bina için çok önemli bir başlangıçtır. Bu nedenle çalışmalarınıza başlamadan önce SEO analiz uygulaması şeklinde programlar tercih edebilir, detaylı olarak yapılacak olan araştırmalarla başarılı bir SEO çalışma süreci elde edebilirsiniz. Özellikle hedefi ilk sıralarda yer almak olan sitelerin bu tarz analizlerle eksiklerini öğrenerek yola çıkması çok daha fazla avantaj sağlayacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Mobil Alanlarda Yapılan Seo Hataları başlıklı makalemizde mobil seo ve  mobil seo hataları hakkında bilgiler verilmektedir.

One response on “Seo Analiz Uygulaması

  1. […] önceki yazımız olan Seo Analiz Uygulaması başlıklı makalemizde seo analiz ve  seo analiz uygulaması hakkında bilgiler […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir