16 Şubat 2017
Kategori:
Seo
Seocu
Yorumlar: 1

Majestic Seo

Majestic Seo

Majestic Seo backlink sorgulama araçları arasında yer alıyor. Bu kavramı çok iyi bir şekilde anlayabilmek için öncelikle baclink ne demek onun tam olarak bilinmesi gereklidir. Link yolu ile yapılan bağlantı çeşitlerine backlink denilmekte, bu kullanımlar sitenizin referansı olacaktır. Ancak dikkat edilmesi gereken bu bağlantıların yararlı olabileceği gibi zararlı olarak sitenize zarar verecek durumlarda olması da mümkündür. Oldukça kaliteli backlik araçları arasında yer alan Mahestic ise bir den fazla sitelerde karşılaşılan analizleri sunmaktadır. Bu araç kullanıldığında kriter en çok rağbet göre içeriklerin analiz edilmesi olacaktır. Sorgulamalarda geçmişte aldığınız backlinklerde sunulmakta ve bu referanslar ayrı ayrı gösterilmektedir.

Yapılan bu analizlerde farklı verilerde elde edebilirsiniz. Hangi anahtar kelimenin siteniz için link sağladığını görebilir aynı zamanda backlinklerin nasıl bir yönlendirme sağladığı da bu raporlamalarda görülmektedir. Özellikle Majestic SEO kısa bir zaman içerisinde dünyanın en çok tercih edilen araçları arasına girmiştir. Başarılı bir sistem olmasının yanında bazı şirketlere bayilik veren bir sistem olarak ta bilinmektedir. SEO çalışmalarında nitelikli bir araştırma sağlayan bu araç ücretli olarak kullanılmakta, ancak en iyi sonuçları sunabilen bu uygulama, web sitenin satışında da en önemli değerleri sunmaktadır. Siteye kazandırdığı en önemli kriterlerden biri de Trustflow puanı olarak kullanılabilmektedir. Oldukça gelişmiş bir analiz aracı olarak değerlendirilebilecek olan bu kavramda tüm özellikleri verimli bir şekilde kullanabilmeniz için ücretli bir şekilde üye olmanız gerekli olacaktır.

Sistem dünya genelinde verimli kullanımları ile biliniyor. Bu alanda Majestic SEO, partnerlik hizmeti de sunmaktadır. Şirketin partneliğini alabilmek çokta kolay değildir. Kullandığınız bu aracın kullanımı oldukça basit olmakta ve URL’nizi yazarak web sitenizi tamamen analiz edebilirsiniz. SEO çalışmalarda gösterdiğiniz özen kadar web sitenizin daha üst sıralarda yer alması mümkün olmaktadır. Online olarak yaptığınız reklam çalışmaları SEO çalışmaları olarak hem verimli sonuçlar almanızı sağlayacak, hem de çok daha ucuz maliyetlerle ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin tanıtımı yapmanıza olanak sağlayacaktır. Bu şekilde her alanda çok başarılı kullanımlar elde edebilirsiniz. Web sitenizin milyonlarca rakibin önüne geçebilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Neden Arama Motorlarında Yükselmeliyiz başlıklı makalemizde neden arama motorlarında yükselmeliyiz hakkında bilgiler verilmektedir.

One response on “Majestic Seo

  1. […] önceki yazımız olan Majestic Seo başlıklı makalemizde majestic seo hakkında bilgiler […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir