13 Şubat 2017
Kategori:
Seo
Seocu
Yorumlar: 1

Seo Dersleri

Seo Dersleri

            Seo Dersleri, alarak web sitenizin sıralamasına değişiklikler elde edebilirsiniz. Online ortamda oluşturduğunuz web sitenizin arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilmesi bazı kullanımlara ağırlık verilmelidir. SEO uzmanı analizler yaparak başlaması gereken çalışmalarında rakiplerinin de çalışmalarını değerlendirerek bir tablo oluşturur. Bunlar arasında ilk dersler arasında mutlaka özgün içerikler ve doğru anahtar kelime kullanımı yer alır. Bu kullanımlar sayesinde doğal bir etki elde edebilirsiniz. Bunun yanında backlink alımı da site dışı SEO çalışmaları arasında oldukça etkin sonuçlar içeren bir ders olacaktır. Pagerank değerinin yüksek olması, özgün içeriklerle birleştiğinde Google backlink alımı sağlayabiliyorsunuz. Bunun için Google backlin alan sitelerden backlink kazanırsanız bu alanda aynı kalitede bir link çıkışı sağlanabiliyor.

E, ticaret alanında Seo Dersleri çok daha büyük bir önem kazanıyor. Site içi SEO çalışmaları başarılı bir e- ticaret çalışması için gereklidir. Bunun yanında SEO kelime bazlı çalışmalarda etkin çalışmalar oluşturacaktır. SEO çalışmalarınızı daha başarılı kılacak bir kullanım da webmaster araçları olmaktadır. Bu araçları kullanabilmek için Google mail hesabınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde sitenizi internetten yönetebilirsiniz. Bu alandaki derslerde SEO çalışmalarınızı kolaylaştıracaktır. Bunların yanı sıra Anti SEO dersleri de çok önemlidir. Çünkü sitenizi yükseltme adına çalışmalar yürütürken rakipleriniz sitenizi düşürecek çalışmalar içerisinde olabilir, bu çalışmaları engellemek adına kullanılacak tekniklerin de bilinmesi çok önemlidir.

Google’ın farklı zaman dilimlerinde ortay çıkardığı link etiketleri de uzmanlar için önemlidir. Alt yapı çalışmalarında bu Seo Dersleri sürekli olarak tekrar edilmelidir. Fayda sağlayan derslerin yanında zararlarından korunmak için bilmeniz gereken derslerinde öğrenilmesi önemlidir. Bu alanda doğal olmayan giden bağlantılar, fayda sağlayacağınız düşünürken çok fazla zarar verebilir. Özellikle kural dışı bağlantı alan siteler için belirli cezalar olabiliyor. Bu alanda alan kadar veren sitelere de belirli yükümlülükler getirilebiliyor. Aldığınız bağlantıların yanında doğal olmadan gelen bağlantılarda Penguen cezalarının backlinklerinden kaynaklanabiliyor. Yapmanız gereken web sitenize gelebilecek zararlı bağlantıların önüne geçilmesidir. Bunun için Google Disavow link aracı dersleri alarak, kullanımlarından faydalanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Seo Uzmanları başlıklı makalemizde seo uzmanları hakkında bilgiler verilmektedir.

One response on “Seo Dersleri

  1. […] önceki yazımız olan Seo Dersleri başlıklı makalemizde seo dersleri hakkında bilgiler […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir