16 Aralık 2016
Kategori:
Seo
Seocu
Yorumlar: 1

Ünlü Seo Ustalarından Seo Taktikleri

Ünlü Seo Ustalarından Seo Taktikleri

Ünlü Seo Ustalarından Seo Taktikleri bir işi öğrenmek için mutlaka işin ehline müracaat etmeniz gereklidir. SEO çalışmalarında da işin ustası popüler isimlerin tavsiyelerini kulak arkası etmeden dinlemek kısa sürede önemli bir ivme kazandırabilir. Dijital pazarlama çalışmalarında takip edebileceğiniz birkaç isim bulunuyor. Bu alanda ünlü SEO ustalarından SEO taktikleri alarak kendi başarınızı daha da ileri götürebilirsiniz. Ünlü ustalardan biri John Biggs olmakta ve sürekli yazmayı tavsiye etmektedir. Ünlü usta içeriğin taze kalmasının çok önemli bir anahtar olduğuna dikkat çekiyor.  Tim Grice farklı bir usta ve sosyal medya kullanarak Google’ın istediği özgün kitle ile iletişim kurabileceğinize vurgu yapıyor.

Danny Sullivan’a göre ise link kazanmanın önemine vurgu yapıyor ve potansiyel müşterilerinizin takip ettiği siteleri düzenli olarak takip ederseniz etkili bir strateji kurabileceğinizi ifade ediyor. Bu alanda ünlü SEO ustalarından SEO taktikleri alırken Brian Provost’u unutmamak gerekli, Tık tuzaklarının Seolar üzerindeki etkisini anlatan usa sosyal medyanın büyük bir kaldıraç olduğundan bahsediyor. SEO çalışmaları içerisinde dikey piyasaların gözden kaçtığını belirten Aaron Wall’a göre Google’ın arkasındakilerinde araştırması gereklidir. Dİstilled kurucusu olan Will Critchlow kilit noktanın içerik kalitesi olduğunu ifade ediyor ve bu kaliteli içeriğin arama motorlarına kanıtlanabilmesi gerekliliği üzerinde duruyor.

Bill Hazelton yeni SEO paradigmalarını anlatıyor. Linkleri inşa etmek yerine linkeri kazanmaya çalışmanın daha çok başarı getireceğini savunuyor. Kazanılmış bir medya geçmişte yok olan eski içerik modellerine uymaz. İçerik SEO stratejilerinin en önemli öğesi olarak kullanmak daha kısa sürede daha kalıcı bir başarı sağlayacaktır. Bu alanda ünlü SEO ustalarından SEO taktikleri arasında Hazelton içeriğin markanızın prestiji için en önemli yatırım olduğunu anlatmaktadır. Backlinko kurucusu olan Brain Dean ise Google sonuçlarına daha fazla vakit ayırmanız gerektiğini tavsiye ediyor. Makale okumak yerine sayısal veriler arasından analizler yaparak daha başarılı stratejiler kuracağınızı tavsiye etmektedir. Hangi linklerin gerçekten çalıştığını görmenin daha faydalı olabileceği üzerinde duran Dean, bu alanda çalışmalar yürüten hedefleri olan SEO uzmanlarına bu şekilde analizlerle çalışma tavsiyelerinde bulunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Kurumsal Seo Hizmeti başlıklı makalemizde eskiyen kurumsal seo ve kurumsal seo hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.

One response on “Ünlü Seo Ustalarından Seo Taktikleri

  1. […] önceki yazımız olan Ünlü Seo Ustalarından Seo Taktikleri başlıklı makalemizde eskiyen seo ustaları ve seo taktikleri hakkında bilgiler […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir